E-posta Gönder Ekinoks Çelik İletişim Bilgileri Ekinoks Çelik Bedensel Engelli tutunma barı, Bavulluk, Valiz Ledli makyaj aynası, makyaj aynaları, valizlik, valizlikler, bavulluk, bavulluklar, tesisat süzgeçleri, paslanmaz duş süzgeci, wc fırçası, tuvalet fırçası, bedensen engelli tutamağı, duş ızgarası
 

GİRİŞ  |   HAKKIMIZDA  |  ÜRÜNLERİMİZ   |  BEDENSEL ENGELLİ BARI  |   İLETİŞİM

bedenselengellitutunmabari.com 'a Hoşgeldiniz

 

   Bedensel engelli vatandaşlarımız için otel, hastane, pansiyon, toplantı salonları, sinema, alışveriş merkezi gibi toplu yaşam alanlarında tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını kolayca giderebilmeleri için yapılmış yardımcı engelli tutunma serileri. Ekinoks çelik olarak yaptığımı tüm ürünlerimizde paslanmaz çelik kullanmaktayız. Ayrıca farklı engellere sahip vatandaşlarımızın tuvalet ihtiyaçlarında karşılaşabilecekleri tüm olumsuzlukları düşünerek sürekli kendimizi geliştirmekte ve sürekli yeni engelli serisi ürünlerimizi ürün yelpazemize eklemekteyiz.

  İşletme sahipleri  otel tuvaletleri ve banyolarında bedensel engelli vatandaşlarımıza özel bir banyo ve tuvalet inşa etmek istediklerinde talep edebileceğiniz tüm engelli serileri ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Zengin ürün yelpazemizde aradığınız ürünü bulamıyorsanız o zaman ihtiyacınıza yönelik yeni bir ürün imal ettirebilmek için doğru yerdesiniz. Siz ihtiyacınızı belirtin biz %100 yerli imalathanemizde hemen kalıpları oluşturup gerekli üretim için fabrikamızı ve donanımlarımızı hazırlayalım.

  Ekinoks Çelik olarak kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimiz için tüketici haklarını koruma altına almış bulunmaktayız. Fabrikamızda engelli vatandaşlarımız için ürettiğimiz tüm ürünler yerli iş gücü, yerli sermaye ve yerli hammadde kullanmaktayız.

  Unutmayın ki hepimiz bir bedensel engelli adayıyız.

 

Lütfen mamullerimizi kullanırken karşılaştığınız tüm sıkıntıları, yada daha konforlu bir kullanım için gerekli tüm geliştirici tavsiyelerinizi info@ekinokscelik.com.tr adresinden bizlere bildiriniz.

 

  Bedensel engelli tutunma barı,  Ekinoks Yapı Malzemeleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti kuruluşunun bir hizmetidir. Daha detaylı bilgi ürün gamı için lütfen burayı tıklayınız. Tüm ürünlerimiz % 100 yerli imalattır, İstanbul Kadosan Sanayi Sitesinde bulunan kalıp tasarım, sac kesimhane ve pres fabrikalarımızda yerli sermaye ve yerli işgücü kullanılarak üretilmektedir.

  20 yılı aşan iş tecrübemiz ve güçlü referanslarımız ile Türkiye'deki bir çok otel, işyeri, okul, hastane, yönetim binaları, kamu - özel sektör yerleşkelerinde ve evlerinizde ürünlerimiz boy göstermektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimizin taklitlerinden sakınınız.
  Ürün yelpazemizde amiral gemilerimiz Bedensel Engelli Ürünleri, Valizlik - Bavulluk, Ledli makyaj aynaları başta olmak üzere, tüm otel banyo ıslak hacim paslanmaz ürünler ile bir çok çeşit sabunluk, Paslanmaz çöp kovaları, tuvalet fırçaları gibi şık ve kaliteli tasarımlarımız yer almaktadır.

 
engelli oturağı engelliler için tutunma barı engelliler için makyaj aynası engelli havuz tutamağı
Anahtar Kelimeler : Bedensel engelliler serisi, engelli havuz tutumağı, engelli banyo tutunma barı, engelliler için tutma borusu, havuz asansörü, engelli tutunma barları, engelli duş oturağı, engelli tutamakları, Bedensel ENGELLİ ÜRÜNLERİ, haraketli tutunma barı, mafsallı tutunma barı, engelli BANYO DUŞ OTURAĞI, bedensel engelli tutamakları, DÜZ engelli TUTUNMA barı, özgür bedensel tutunma barı, haraketli ENGELLİ AYNASI, yerden duvardan tutunma barı, 20 cm bar, 30 santimlik bar, 40 cm barlar, 50cm bar, 60 cm, PASLANMAZ engelli serisi, AÇILI tutamak, Engelliler için ayna, Valizlik otel tipi, metal valizlikleri metal bavulluk, SIRTLI VALİZLİK, Otel tipi VALİZLİK, ahşap valizlik, ağaç bavulluk, Ekinoks vale, ekinoks bavulluk, Ayaklı BAVULLUK, taşınabilir valizlik, tekerlekli, şık valizlik, Engelli tutunma barları, engelli tutamakları, engelliler için tutamak, paslanmaz tutamaklar, engelli oturakları, engelli aynası, Valizlik, otel ekipmanları, Bavulluk, makyaj aynası, ledli makyaj aynası, tesisat süzgeçleri, çelik süzgeç, paslanmaz süzgeç, modüler tesisat süzgeci, paslanmaz pedallı çöp kovası, otel çöp kovaları, çatı kapaklı çöp kutusu, paslanmaz küllük, tuvalet fırçası, wc fırçaları, kağıtlık, kağıt havluluk, kağıt verici, tuvalet kağıdı, banyo havlusu, ÇÖP KUTUSU, kağıt havluluk, bedensel engelli, engelli tutamağı, engelli oturağı, engelli aynası, aynalar, otel aynası, duş süzgeçleri, banyo ızgaraları, paslanmaz ızgara, sıvı sabunluk, şampuanlık, çelik şampuanlık, aplik, bornozluk, havluluk, L tutamaklar, engelliler için bar, tutunma barları, çelik bar, engelli açılı tutamağı, özürlü tutamakları, valiz koyma standı, reception aksesuarları, resepsiyon valizlikleri, bavul koyma yeri, sıvı sabun kutusu, kare profilden, yuvarlak çelik banyo, banyo ekipmanları, ıslak hacim malzemeleri, etajer, uzun havluluk, prinç kaplama çelik ürünler, ekinoks çelik, yapı malzemeleri, okul tuvaleti, wc malzemeleri, krom kaplama eşyalar, paslanmayan otel ihtiyaçları, sabun koymak, çelik telden imal edilmiş şampuanlık, eca, stell, stainles stell, bathroom accessories, soap, sampoo, VALİZLİK, BAVULLUK, banyo için makyaj aynaları, ışıklı ayna, çelik ayna, kollu lambalı ayna, oteldeki ayna, ENGELLİ TUTAMAKLARI, kaliteli wc fırçası, köşe şampuanlık, Sahil duşları, duş ürünleri. Ali Süzan.

  ENGELLİ ÜRÜNLERİ bedensel engelli tutamakları, havuz tutamağı, banyo tutamağı, merdiven tutamağı, tuvalet tutamağı, yatak tutamağı

 


Türk Web Ajans